KONST / Litografier / Färglitografi 12099078
nr 1209 9078
Charles Sjöholm
(f. 1933), Sverige
Färglitografi, Dam. Signerad, numrerad 287/300. Motivet: 70x52 cm
Charles Sjöholm, född 1933 i Stockholm, svensk målare, grafiker och tecknare.
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 8 oktober 2018
kl 20:45:48
8/10 16:39:36
Charles Sjöholm
Läs mer om Charles Sjöholm